sorbolong

SORBOLONG

Cena: 35 zł
Dostępność: BRAK NA STANIE
Opakowanie: 10 kapsułek

SORBOLONG  pomaga zarówno przy zwykłych zaburzeniach jelitowych, zatruciach żywieniowych, na kaca jak również   w ciężkich dolegliwościach ogólnoustrojowych ,alergijach i innych dolegliwościach, powodujących zatrucie organizmu.

Zamów

Podaj ilość zamawianych produktów
Płatności w systemie PayPal

Więcej informacji

10 kapsułek po 400mg

SORBOLONG -  enterosgel  z prebiotykiem  inulinem w kapsułkach.

Skład: 

Enterosgel-300mg, inulina-100mg.

Enterosgel - nie wchłania się do błony śluzowej jelita i dróg przewodu pokarmowego. Enterosgel naturalnie przechodzi przez przewód pokarmowy i pochłania toksyny, szkodliwe bakterie i wirusy, przeznaczony do usuwania substancji toksycznych z organizmu, poprawy mikroflory. Ma wysoką zdolność sorpcji i zgodność tkankową  środowiska wewnętrznego , po 7 godzinach jest wydalany z organizmu.

Sorbolong  zawiera inulinę. Jest to polisacharyd, inulina jest czynnik wzrostu korzystnych bakterii. Inulina zwiększa wchłanianie wapnia w jelicie grubym, jest doskonałą profilaktyką osteoporozy u dorosłych i zapewnia prawidłowe tworzenia się kości u dzieci.Inulina przyjmowana regularnie ma pozytywny wpływ na zwiększenie   pozytywnej mikroflory i przyczynia się do drastycznego zmniejszenia liczby patogenów w przewodzie pokarmowym. Inulina ma zerowy indeks glikemiczny, bo nie ma wpływu na poziom glukozy we krwi i insuliny i jest bezpieczna dla diabetyków.   W konsekwencji, inulina pomaga wyeliminować głód energii tkanki (w tym cukrzycy). Enterosgel jest w stanie poprawić stan pacjentów z cukrzycą, zespołem metabolicznym i dyslipidemią. Inulina pomaga normalizować profil lipidowy.

SORBOLONG  pomaga zarówno przy zwykłych zaburzeniach jelitowych, zatruciach żywieniowych, na kaca jak również   w ciężkich dolegliwościach ogólnoustrojowych ,alergijach i innych dolegliwościach, powodujących zatrucie organizmu.

Producent:

KREOMA-FARM, UKRAINA.

Dawkowanie:

1 kapsułka 2-3 razy dziennie, 10-15 minut przed jedzeniem.

Opis właściwości preparatu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.