shilintong-pian-guandong

Shilintong Pian Guangdong

Cena: 45 zł
Dostępność: DOSTĘPNY
Opakowanie: 100 tabletek

Popularny i skuteczny preparat na rozpuszczanie kamieni nerkowych i żółciowych. W 1983-1988 r. otrzymał szereg nagród i wyróżnień w kraju i za granicą. Głównym składnikiem jest lac. Herba imachiae syn. Desmodium Syracifolium – (jin qian cao) – tojeść łąkowa. Roślina endemiczna, występuję wyłącznie w prowincji Guan Dong w Chinach.

Zamów

Podaj ilość zamawianych produktów
Płatności w systemie PayPal

Więcej informacji

SHILINTONG PIAN na kamienie w organizmie

SHILINTONG PIAN to od 1983 r. wyrób z grupy najlepszych produktów państwowych Chin, jeden z najlepszych leków naturalnych na świecie, stosowany przez ponad połowę populacji ludzkiej.

SKŁAD:

Preparat desmodium styracifolium – rośliny z rodzaju zimowego jaśminu o rosnącej tylko w prowincji Guangdong w Chinach.

WSKAZANIA:

kurowanie kamicy nerkowej, zapalenia nerki, przewodów moczowych oraz pęcherza moczowego. Można też stosować do kurowania woreczka żółciowego i kamicy żółciowej.

Symptomy:

  • bolesne i utrudnione oddawanie moczu z powodu gorąca lub kamieni w drogach moczowych
  • częste oddawanie moczu
  • osad w moczu
  • bolesna diureza
  • obecność piasku i kamieni w moczu

DAWKOWANIE:

leczniczo: 5 tabletek 3 razy dziennie,

profilaktycznie: 3 tabletki 1 raz dziennie.

dzieci: od 3 do 8 lat 1/3 dawki, od 8 do 14 lat – pół dawki

Przy powrocie do zdrowia kamicy zwiększenie dawki może przyspieszyć efekt. Zaleca się również zwiększanie dawki przez osoby z nadwagą.

OPIS:

SHI LIN TONG działa odtruwająco, przeciwbakteryjnie oraz rozkurczowo.

Miękczy, rozdrabnia oraz usuwa kamienie. Usuwa napady bólowe (kolki), uspokaja ból powstały podczas wypróżniania, niweluje pęcznienie. Jest bardzo skutecznym środkiem w powrocie do zdrowia zaburzeń i stanów zapalnych układu moczowego. Okres podstawowej kuracji trwa 30 dni, jeśli jednak kamienie nie wychodzą, nie należy się zniechęcać i przyjmować lek cierpliwie do 3 miesięcy.

Zdarzają się wyjątkowe przypadki, kiedy kamień wychodząc powoduje ból. Nie należy wówczas przerywać kuracji lecz nieco zmniejszyć dawkę. SHILINTONG zatrzymuje procesy powstawania i powrotu choroby. Sprawdzona w warunkach europejskich kamicy jednorodnej skuteczność Shilintong jest  prawie 100%.

Okres gwarancji może wynosić nawet do 5 lat.

UWAGA:

Popijać dużą ilością ciepłej wody.

SHILINTONG jest najpowszechniej znanym i stosowanym lekiem chińskim przez pacjentów w Polsce.

Opis właściwości preparatu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.