nefrofit

NEFROFIT

Cena: 65 zł
Dostępność: DOSTĘPNY
Opakowanie: 150 kapsułek

Preparat utrudnia krystalizację soli mineralnych, zapobiega powstawaniu złogów i kamieni w układzie moczowym, przyśpiesza diurezę (proces wydzielania moczu w nerkach), petazyny wraz z flawonoidami działają rozkurczowo na drogi żółciowe i moczowe, ułatwiają przepływ żółci do dwunastnicy, rozpad kamieni i przesuwanie piasku.

Zamów

Podaj ilość zamawianych produktów
Płatności w systemie PayPal

Więcej informacji

Preparat utrudnia krystalizację soli mineralnych, zapobiega powstawaniu złogów i kamieni moczowych, przyspiesza diurezę (proces wydzielania moczu w nerkach)

Nefrofit likwiduje pieczenie podczas oddawania moczu, stymuluje pracę całego układu moczowego i żółciowego, skierowaną na samooczyszczanie.

WŁAŚCIWOŚCI  FARMAKOLOGICZNE: 

przeciwzapalne, bakterio- grzybobójcze,  rozkurczowe, moczowo- i żółciopędowe. Glikozydy fenolowe, szczególnie arbutyna,  uwalniają hydrochinon, garbniki z kolei uwalniają pirogalol i kwasy fenolowe,  które znacznie hamują rozwój drobnoustrojów w układzie moczowym, w tym szczepów  odpornych na antybiotyki. Preparat zwiększa przesączanie w kłębuszkach  nerkowych, pobudzając wydzielanie moczu i zwiększa przesączanie w kłębuszkach  nerkowych, pobudzając wydzielanie moczu i zwiększając w nim zawartość odpadów  metabolizmu (np. nadmiar sodu, chloru i mocznika), które następnie są usuwane  wraz z moczem (cykl mocznikowy – proces odtruwający. Specyfik utrudnia  krystalizację soli mineralnych, zapobiega powstawaniu złogów i kamieni  moczowych, przyspiesza diurezę (proces wydzielania moczu w nerkach), petazyny  wraz z flawonoidami działają rozkurczowo na mięśnie gładkie, rozkurczają drogi  żółciowe i moczowe, ułatwiają odpływ żółci do dwunastnicy i przesuwanie piasku i  kamieni oraz ich rozpad na mniejsze fragmenty. Kwas  ruberytrynowy i alizaryna rozpuszczają  kamienie moczowe (fosforanowe, wapniowe, szczawionowe, fosforanowo-szczawianowe,  fosforanowo-siarczanowe) w nerkach, przewodzie moczowym, pęcherzu moczowym i  cholesterolowe w układzie żółciowym. Nefrofit likwiduje pieczenie podczas  oddawania moczu, stymuluje pracę całego układu moczowego i żółciowego,  skierowaną na samooczyszczanie.

UWAGA:

stosując  równoległe absorbent Enterożel, przyspieszymy proces detoksykacji. Preparat  pochłonie w świetle przewodu pokarmowego toksyny i obumarłe mikroorganizmy oraz  usunie je z organizmu. W przypadku rozwolnienia, skoków ciśnienia, bólu  brzucha dawkę preparatu należy odpowiednio zmniejszyć, aby uciążliwe reakcje  ustąpiły. Mniejszą dawkę stosujemy przez 1-2 tygodnie, a następnie kontynuujemy  według przepisu.

PRZECHOWYWANIE:

przechowywać w ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze  pokojowej w szczelnie zamkniętym słoiku. Najlepiej spożyć przed terminem podanym  na opakowaniu.

OPAKOWANIE:

150 kapsułek po 100mg w plastikowym pudełku.

PRODUCENT:

Parafarmacea

Opis właściwości preparatu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.