nefrofit-forte

NEFROFIT FORTE

Cena: 75 zł
Dostępność: DOSTĘPNY
Opakowanie: 150 kapsułek

Preparat utrudnia krystalizację soli mineralnych, zapobiega powstawaniu złogów i kamieni w układzie moczowym, przyśpiesza diurezę (proces wydzielania moczu w nerkach), petazyny wraz z flawonoidami działają rozkurczowo na drogi żółciowe i moczowe, ułatwiają przepływ żółci do dwunastnicy, rozpad kamieni i przesuwanie piasku.

Zamów

Podaj ilość zamawianych produktów
Płatności w systemie PayPal

Więcej informacji

Nefrofit Forte – ulepszona formuła zawiera mocniejsze ekstrakty roślinne. Ekstrakt z P,aviculare zwiększa ilość wydalanego moczu, a wraz z nim usuwa z nadmiar sodu, chloru i mocznika (cykl mocznikowy – proces odtruwający).

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE:

przeciwzapalne, bakterio-, grzybobójcze, moczo– i żółciopędne.

Glikozydy fenolowe, szczególnie arbutyna, uwalniają hydrochinon, garbniki z kolei uwalniaj pirogalol i kwasy fenolowe, które hamują rozwój drobnoustrojów w układzie moczowym, w tym szczepów odpornych na antybiotyki.

Preparat utrudnia krystalizację soli mineralnych, zapobiega powstawaniu złogów i kamieni w układzie moczowym, przyśpiesza diurezę (proces wydzielania moczu w nerkach), petazyny wraz z flawonoidami działają rozkurczowo na drogi żółciowe i moczowe, ułatwiają przepływ żółci do dwunastnicy, rozpad kamieni i przesuwanie piasku.

Kwas ruberytrynowy i alizaryna rozpuszczają kamienie moczowe: fosforanowe, wapniowe, szczawianowe, fosforanowo-szczawianowe i fosforanowo-siarczanowe oraz cholesterolowe w układzie żółciowym. Preparat likwiduje pieczenie podczas oddawania moczu, stymuluje pracę całego układu moczowego i żółciowego, skierowaną na samooczyszczenie.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA:

przewlekłe schorzeia układu moczowego, skąpo i częstomocz, niewydolność nerek, pęcherza moczowego, kamica nerkowa, pęcherza moczowego, kamica woreczka żółciowego, zakażenie bakteryjne układu, zapalenie kłębków nerkowych miedniczek nerkowych, nietrzymanie moczu, choroby prostaty, skaza moczanowa, artretyzm, miażdżyca naczyń (jako tzw. środek czyszczący krew i układ limfatyczny).

PRZECIWWSKAZANIA:

świeży zawał serca, zaburzenia rytmu z bradykardią, kardiomopatia przerostowa, częstoskurcz komorowy, ciąża, okres laktacji, nie stosujemy u dzieci do 12 roku życia.

UWAGA:

stosując równoległe absorbent Enterosżel, przyspieszymy proces detoksykacji. Preparat pochłonie w świetle przewodu pokarmowego toksyny i obumarłe mikroorganizmy oraz usunie je z organizmu. W przypadku rozwolnienia, skoków ciśnienia, bólu brzucha dawkę preparatu należy odpowiednio zmniejszyć, aby uciążliwe reakcje ustąpiły. Mniejszą dawkę stosujemy przez 1-2 tygodnie, a następnie kontynuujemy według przepisu.

PRZECHOWYWANIE:

przechowywać w ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym słoiku. Najlepiej spożyć przed terminem podanym na opakowaniu.

OPAKOWANIE:

150 kapsułek po 100mg w plastikowym pudełku.

PRODUCENT:

Parafarmacea

Opis właściwości preparatu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.