antykoksydacyn

ANTYOKSYDACYN

Cena: 65 zł
Dostępność: DOSTĘPNY
Opakowanie: 150 kapsułek

Kompleks bioflawonoidów - oczyszczenie układu krwionośnego.

Zamów

Podaj ilość zamawianych produktów
Płatności w systemie PayPal

Więcej informacji

Najmocniejszy kompleks bioflawonoidów - oczyszczenie układu krwionośnego. Substancje zawarte w preparacie Antyoksydacyn C. sinensis intenstsyfikują termogenezę – proces spalania tłuszczu z rozprzestrzenieniem energii termicznej, stymulują zużywanie i kontrolują proces gromadzenia tłuszczu zapasowego oraz zwiększają poziom noradrenalin, która z kolei przyspiesza metabolizm. Dihydrokwercetyna z L. sibirica i Pycnogenol z kory P. pinaster wykazują szczególne powinowactwo wobec naczyń włosowatych – kapilar i limfatycznych. Docierając do najdrobniejszych naczyń „oczyszczające je”, redukują stres oksydacyjny, poprzez zahamowanie uwalniania histaminy i enzymów uczestniczących w produkcji leukotrienów i prostaglandyn, wykazują aktywność przeciwalergiczną i przeciwzapalną. Pycnogenol jest kompleksem co najmniej 40 różnych flawonoidów rozpuszczalnych w wodzie, działa przede wszystkim w środowisku wodnym wewnątrz komórek i między komórkami. Jest szczególnie skuteczny w neutralizacji rodników hydroksylowych i niebezpiecznych nadazotanów, które posiadają zdolność do reagowania dosłownie ze wszystkim: tłuszczem, białkiem, DNA, błoną komórkową i in. Ekstrakt z C. oxyancantha działa rozkurczowo na naczynia krwionośne, zwiększa dopływ krwi oraz tlenu do mięśnia sercowego, usuwa szkodliwe produkty przemiany materii, wzmaga siłę skurczu serca i zwalnia ich częstotliwość. Dzięki temu serce pracuje ekonomicznej, a nieco dłuższe przerwy między skurczami umożliwiają wypoczynek mięśnia sercowego. Substancje z G. biloba i V. vinifera pobudzają krążenie, działają rozkurczowo na naczynia, zmniejszają lepkość krwi zapobiegając zakrzepicy, „zmiatają” wolne rodniki, przywracają „młodzieńczą” wrażliwość komórek mózgu na neurotransmitery. Preparat pobudza wydzielanie i odradza wrażliwość receptorów na działanie serotoniny, tym samym wyraźnie zmniejsza apetyt i spowalnia postępującą degenerację tkanki nerwowej. Stymuluje krążenie w sercu i na peryferiach, poprawia przepływ chłonki , rozprasza cholesterolowe nagromadzenia, korzystnie wpływa na procesy zachodzące w mitochondriach komórek sercowych (czynnik energetyczny) oraz oczyszcza organizm z toksyn, radionuklidów, soli metali ciężkich, odpadów metabolizmu.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA ANTYOKSYDACYNU:

problemy metaboliczne: acidoza – zakwaszenie organizmu, nadwaga, cukrzyca typu I i II, wysoki poziom cukru, kwasu moczowego, cholesterolu i trójglicerydów, gęsta krew nasycona lipidami; układ sercowo-naczyniowy: hyperotonia arterialis – nadciśnienie tętnicze, arterioskleroza, zwapnienie naczyń wieńcowych, przewlekła niewydolność serca II i III stopnia z migotaniem bądź trzepotaniem przedsionków, układ naczyniowy: miażdżyca, niewydolność naczyń obwodowych, bolesne kurcze nóg, puchnięcie i nabrzmienie, uczucie zimna, ciężkości i mrowienia, pękające naczynka krwionośne, żylaki, embolismus – zatorowość tętnic, vasculitis – zapalenie naczyń, stopa cukrzycowa, choroba Buergera – zakrzepowo-zarostowe zapalenie tętnic; pulmonologia: ciągłe odchrząkiwanie, zaflegmienie, przewlekłe zapalenie oskrzeli, astma i alergia oskrzelowa; obwodowy układ nerwowy: neuralgia nerwu trójdzielnego – twarzowego, kulszowego – rwa kulszowa, półpasiec, post herpetic ogólny (wole) i ogniskowy (guzki i guzy), niewydolność układu hormonalnego i z nim związana nadwaga; oftalmologia: retinopatia cukrzycowa, cataracta – zaćma, glaucoma – jaskra, wysokie ciśnienie wewnątrz gałki ocznej; problemy mózgowe: niewydolność krążenia mózgowego, dzwonienie, szumy w uszach, uporczywa migrena, udar mózgu, osłabienie pamięci.

PRZECIWWSKAZNIA:

świeży zawał serca, zaburzenia rytmu z bradykardią, kardiomiopatia przerostowa, częstoskurcz komorowy, ciąża, okres laktacji, nie stosować u dzieci do 12 roku życia. Nie pić alkoholu podczas kuracji.

UWAGA:

W przypadku rozwolnienia, skoków ciśnienia, bólu brzucha dawkę preparatu należy odpowiednio zmniejszyć, aby uciążlwie reakcje ustąpiły. Mniejszą dawkę stosujemy przez 1-2 tygodnie, a następnie kontynuujemy według przepisu.

DAWKOWANIE:

preparat zawsze stosujemy 1 raz dziennie 1-2 godziny przed śniadaniem lub bezpośrednio przed snem. Stosujemy 1 kapsułkę codziennie przez 7 dni, następnie dawkę zwiększamy o 1 kapsułkę, aż do 6 kapsułek dziennie. Kontynuując kuracje, utrzymujemy dawkę na maksymalnym poziomie. Kuracja trwa 6 tygodni, w razie potrzeby może być dłuższa - maksymalnie 3 miesiące.

Skład:

w różnych proporcjach: Ciemernik kaukaski/Moroznik Kaukaski Zielona herbata Modrzew Syberyjsi Sosna Nadmorska Głóg dwuszyjkowy Miłorząb Japoński Wyciąg z nasion winogron

Opis właściwości preparatu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.