antykontamin

ANTYKONTAMIN

Cena: 65 zł
Dostępność: DOSTĘPNY
Opakowanie: 150 kapsułek

Preparat odrobaczający, antyseptyczny, ściągający, odrętwiający, przeciwbiegunkowy.

Zamów

Podaj ilość zamawianych produktów
Płatności w systemie PayPal

Więcej informacji

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE ANTYKONTAMINU:

odkażające, silnie odrobaczające, antyseptyczne, ściągające, znieczulające, przeciwbiegunkowe. Antykontamin posiada wysoką aktywność wobec grzybów: CANDIDA ALBICANS, ASPARGILLUS TRICHOPHYTON, EPIDERMOPHYTON, ameb: ENTAMOEBA HISTOIYTICA , bakterii beztlenowych: STAPHOLOCOCCUS AUREUS, STAPHYLOCOCCUS EPIDERMALIS – GRONKOWCOM, STREPOCOCCUS PYOGENES, STREPOCOCCUS AGALACTIAE – PACIORKOWCOM, LISTERIA MONOCYTOGENES, ENTEROCOCCUS FAECALIS – ENTEROKOKÓW, pasożytów: ENTEROBIUS VERMICULARIS – OWSIKÓW, ASCARIS LUMBRICOIDES – GLISTY LUDZKIEJ, TAENIA SAGINATA – TASIEMIEC NIEUZBROJONEGO, TAENIA SOLIUM – TASIEMIEC UZBROJONEGO, ASCHELMINTHES, NEMATHELMINTHES – OBLEŃCÓW, GARDIA LAMBLIA, LAMBLIA INTESTINALIS – LAMBLII, DIGENEA, FASCIOLA – PRZYWAR, ANCYLOSTOMA DUODENALE – TĘGORYJCA DWUNASTNICY, TRICHOCEPHALUS TRICHIURUS – WŁOSOGŁÓWKI i innych patologicznych organizmów. Antykontamin pobudza wydzielanie żółci, a zawarte w nim flawonidy rozkurczają mięśnie gładkie dróg żółciowych, co ułatwia pozbycie się glist, lamblii i przywar z woreczka i dróg żółciowych. Gorycze zwiększają wydzielanie soku żołądkowego i trzustkowego, rozszerzają drobne naczynia błony śluzowej, co ułatwia proces trawienia i przyswajania pokarmów. Likwiduje niestrawność, wzdęcia, bóle brzucha, biegunki na tle bakteryjnym i pasożytniczym. Garbniki katechino nowe działają przeciwzapalnie i ściągająco na błonę śluzową przewodu pokarmowego, uszczelniają ściany włośniczek, tym samym likwidują szkody wyrządzone przez pasożyty ASKARYDOL, JUGLON, KUKURBITACYNY porażają układ nerwowy pasożytów jelitowych (tasiemców, glist i owsików), dzięki czemu są usuwane z organizmu człowieka. Substancje zawarte w CHENOPODIUM AMBROSIODIES likwidują tęgoryjca dwunastnicy, owsiki i glisty. Antykontamin przywraca właściwą hemeostazę (równowagę kwasowo-zasadową) w organizmie, poprawia ogólną kondycję i odporność organizmu, stwarza niekorzystne do życia i rozwoju pasożytów środowisko, uniemożliwiając tym samym ponowne zasiedlenie się i rozmnażanie się pasożytów. Wszystkie składniki preparatu wykazują działanie synergistyczne – wzajemnie się uzupełniają i wzmacniają swoje działanie.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA:

Przerost patologicznej flory bakteryjnej, pasożyty przewodu pokarmowego, glisty jelitowe, owsiki, inwazja ameb, czerwonka amebowa, bolesne wzdęcia, wrzody żołądka, dwunastnicy i jelit przewlekłe nieżyty, krwawienia żołądka i jelit, bóle brzucha, zgaga, odbijanie, zatrucia pokarmowe, owrzodzenie jelita grubego i odbytnicy, zaparcia, biegunka na tle bakteryjnym lub pasożytniczym, hemoroidy, niewydolność trzustki, dolegliwości wątroby, zastoiny żółci w woreczku i przewodach żółciowych.

UWAGI:

Na początku kuracji mogą zaostrzyć się przewlekłe stany chorobowe oraz może wystąpić REAKCJA HERXEIMERA: jest to krótkotrwała reakcja organizmu na substancje toksyczne usuwane z organizmu i powstaje w wyniku obumierania szkodliwych mikroorganizmów. Typowymi objawami są bóle stawów, reakcje ze strony układu trawiennego, zmiany dermatologiczne, nadmierne poceniem się, nieprzyjemny zapach ciała. Jest to normalna reakcja organizmu, świadcząca o prawidłowym przebiegu oczyszczania i która stopniowo zaniknie. W przypadku biegunki, skoków ciśnienia, bólów brzucha dawkę preparatu należy odpowiednio zmniejszyć, aby uciążliwe reakcje ustąpiły. Mniejszą dawkę stosujemy w ciągu 1-2 tygodni, a następnie kontynuujemy według przepisu. Przed zastosowaniem Antykontaminu przeczytaj:

PRZECIWWSKAZANIA:

Ciąża, okres laktacji, indywidualna nietolerancja na komponenty preparatu. Nie stosować u dzieci do 12 roku życia. Nie pić alkoholu podczas kuracji.

DAWKOWANIE:

Kapsułki z preparatem Antykontamin stosujemy 1 raz dziennie, bezpośrednio przed snem, popijając szklanką wody. Stosujemy 1 kapsułkę codziennie w ciągu 7 dni, co 7 dni dawkę zwiększamy o 1 kapsułkę, aż do 6 kapsułek dziennie. Kontynuując leczenie, utrzymujemy dawkę na maksymalnym poziomie. Kuracja trwa 6 tygodni, w razie potrzeby może być dłuższa, maksymalnie do 3 miesięcy. Po 3 miesiącach stosowania robimy 1-2 miesięczną przerwę, a następnie powtarzamy kurację, zaczynając od początkowej dawki.

Skład 1 kapsułki (100mg) w różnych proporcjach:

- bylica piołun, ziele - bożodrzew chiński, kora - jesion mandżurski, kora - gwiazdnica karłowata, korzenie - ciemiernik kaukaski, korzenie i kłącza - dynia - orzech czarny - olej z pączków goździka - narecznica samcza, kłącza - komosa piżamowa, olej

Opis właściwości preparatu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.