antykontamin-forte

ANTYKONTAMIN FORTE

Cena: 75 zł
Dostępność: DOSTĘPNY
Opakowanie: 150 kapsułek

Preparat odrobaczający, antyseptyczny, ściągający, odrętwiający, przeciwbiegunkowy.

Zamów

Podaj ilość zamawianych produktów
Płatności w systemie PayPal

Więcej informacji

SKŁAD:

 • Ciemiernik caucasicuc – korzenie i kłącza kaukaski ciemiężyca 50 mg
 • Herba Artemisia absinthim – Sagebrush piołun 5mg
 • Herba hypericum perforatum – dziurawiec zwyczajny 5 mg
 • Oleum Eugenia carophyllata – Olejek goździkowy 5 mg
 • Nasiona Cucurbitae pepo – nasiona dyni 5mg
 • Juglans nigra – zielona czarna skorupa z orzecha włoskiego 5mg
 • Bulbus Allium sativum – czosnek, cebula w proszku 5mg
 • Cortex Fraxinus mandschuricus – Kora Jesionu Mandżurskiego 5 mg
 • Herba Chenopodium Ambrosiodies – Zioła piżmowe 5mg
 • Herba Stellaria chamaejasme – chwast karłowaty 5mg
 • Cortex ailanthus altissima – kora gruczołowa 5 mg

SKŁAD CHEMICZNY:

Alkaloidy, saponiny steroidowe, glikozydy, flawonoidy, kompleks leków lipo, polisacharydy, oleje tłuszczowe, witaminy C, D i E, kwas nikotynowy, glikozydy aplikacyjne, cucurbitotanes, fitosterole, czerwone barwniki antranoidowe – hypericin, casantons, seskwiterpeny, triterole, pbitaceptyny , Kwas fenolowy, olejki eteryczne: eugenol, izoeugenol, tujol, tujon, cham-azulen, a zatem askaridol i p-cymen, karotenoidy, gorzka laktoza, seskwiterenole, typ (alfa i beta-kariofilen), gatunki peleolipenu (w tym arabsyna, arbin, karfilina ), Terpeny (alfa i beta – pinen), garbniki, kriofilina, eugenina, pochodna chinonu nafty, juglon, śluz, żywice, limonen i inne.

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE:

Preparat odrobaczający, antyseptyczny, ściągający, odrętwiający, przeciwbiegunkowy. Produkt ma wysoką aktywność przeciwko grzybom: CADIDA ALBICANS, ASPARGILLUS TRICHOPHYTONE, EPIDERMOPHYTONE, Amoeba: ENTAMOEBA HISTOIYTICA, bakterie beztlenowe: STAPHOLOCOCCUS AUREUS, STAPHYLOCOCCC EPIDERMALIS – GRONKOWCOM, STREPOCOCCUS PYOGENE, STREPOCOCCUS AGALACTIAE – PACIORKOWCOM, LISTERIA MONOCYTOGENE, ENTEROCCUS FAECALIS Pasożyty: Enterobius vermicularis – owsiki, glisty – Ascaris, wołowina tasiemca – tasiemiec nieuzbrojony, tasiemiec uzbrojony – zbrojne obleńce tasiemca, obleńce – glisty, Gardi lamblia, lamblia intestinalis – lamblii, dwurodców Fasciola – imadła, tęgoryjec dwunastnicy – tęgoryjec dwunastnicy Trichocephalus Trichiurus – WŁOSKI i inne organizmy patologiczne.

Preparat stymuluje wydzielanie żółci, a zawarte w nim flawonoidy rozluźniają mięśnie gładkie dróg żółciowych, co ułatwia usuwanie glist, lamblii oraz pochwy i dróg żółciowych. Goryczka zwiększa wydzielanie soku żołądkowego i trzustkowego, rozszerza małe naczynia błony śluzowej, co ułatwia proces trawienia i przyjmowania pokarmu.

Eliminuje niestrawność, wzdęcia, bóle brzucha, bakteryjne i pasożytnicze biegunki. Nowe katechinotaniny mają działanie przeciwzapalne i ściągające na błonę śluzową przewodu pokarmowego, uszczelniając ściany naczyń włosowatych, eliminując uszkodzenia powodowane przez pasożyty ASKARYDOL, JUGLON, KUKURBITACYNY. Wpływają na układ nerwowy pasożytów jelitowych (tasiemce, glisty i owsiki).

Substancje zawarte w CHENOPODIUM AMBROSIODIES eliminują dwunastnicze owsiki, owsiki i glisty. Antykontamin przywraca prawidłową hemostazę (równowaga kwasowo-zasadowa) w ciele, poprawia ogólną kondycję i odporność organizmu, stwarza środowisko niekorzystne dla życia i rozwoju pasożyta oraz zapobiega jego rozmnażaniu i namnażaniu. Wszystkie składniki preparatu wykazują działanie synergiczne – uzupełniają i wzmacniają swoje działanie.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA:

Przerost patologicznej flory bakteryjnej, pasożyty przewodu pokarmowego, nicienie jelitowe, owsiki, łuszczyca, amebiaza, czerwonka amebowa, bolesne wzdęcia, wrzody żołądka, wrzody dwunastnicy i przewlekłe owrzodzenia jelit, krwawienie z przewodu pokarmowego, ból jelit, zgaga, regurgitacja, zatrucie pokarmowe i zatrucie pokarmowe lub pasożytnicza biegunka, hemoroidy, niewydolność trzustki, problemy z wątrobą, przekrwienie dróg żółciowych w pęcherzu i drogach żółciowych.

UWAGI:

Przewlekłe stany mogą się pogorszyć na początku leczenia i może wystąpić REAKCJA HERXEIMERA: jest to krótkotrwała reakcja organizmu na toksyczne substancje usunięte z organizmu w wyniku śmierci szkodliwych mikroorganizmów.

Typowe objawy to ból stawów, reakcje układu trawiennego, zmiany dermatologiczne, nadmierne pocenie się i nieprzyjemne zapachy ciała. Jest to normalna reakcja organizmu, która wskazuje prawidłowy przebieg oczyszczenia i stopniowo zanika. W przypadku biegunki, skoków ciśnienia, bólu brzucha dawkę należy odpowiednio zmniejszyć, aby zatrzymać niepokojące reakcje.

Podajemy mniejszą dawkę w ciągu 1-2 tygodni, a następnie kontynuujemy zgodnie z zaleceniami.

SPECJALNE ZALECENIA:

Aby uniknąć REAKCJI HERXEIMERA i wtórnego zatrucia spowodowanego śmiercią szkodliwych mikroorganizmów podczas leczenia, należy użyć ENTEROSŻEL. Produkt absorbuje wszystkie toksyny i martwe mikroorganizmy w świetle przewodu pokarmowego i usuwa je z organizmu.

Przeciwwskazania:

Ciąża, karmienie piersią, indywidualna nietolerancja składników preparatu, dzieci do 12 lat.

DAWKOWANIE:

Preparat stosuje się raz dziennie, tuż przed snem, popijając szklanką wody. Używamy 1 kapsułki dziennie przez 7 dni, co 7 dni zwiększamy dawkę o 1 kapsułkę, do 6 kapsułek dziennie. Kontynuujemy leczenie i utrzymujemy dawkę na maksymalnym poziomie. Leczenie trwa 6 tygodni, w razie potrzeby może być dłuższe, maksymalnie 3 miesiące. Po 3 miesiącach robimy sobie przerwę od 1 do 2 miesięcy, a następnie powtarzamy leczenie, zaczynając od dawki początkowej.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym pojemniku. Okres ważności na opakowaniu.

OPAKOWANIE:

150 kapsułek po 100 mg w plastikowym pudełku

PRODUCENT:

Paramacea ulica Miasto Lermontova 2A Żeleznowodsk, 357400, Stavroplskij Kraj, Rosja

Opis właściwości preparatu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.