999-maść

999 Pi Yan Ping maść

Cena: 35 zł
Dostępność: DOSTĘPNY
Opakowanie: 20 g

Posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, grzybobójcze, antyseptyczne, regenerujące. Natychmiastowo przynosi ulgę, łagodzi swędzenie, pieczenie i ból. Zapobiega złuszczaniu naskórka. Preparat przyspiesza metaboliczne procesy w tkankach dotkniętych chorobą, znacznie przyspieszając proces kurowania, likwiduje stany zapalne, swędzenie, pieczenie, łuszczenie się i inne objawy towarzyszące chorobom skórnym.

Zamów

Podaj ilość zamawianych produktów
Płatności w systemie PayPal

Więcej informacji

Preparat przyspiesza  metaboliczne procesy w tkankach dotkniętych chorobą, znacznie przyspieszając  proces kurowania, likwiduje stany zapalne, swędzenie, pieczenie, łuszczenie się i  inne objawy towarzyszące chorobom skórnym.

WSKAZANIA:

zalecana przy grzybicach dłoni, stóp (między palcami , złuszczającej),  grzybicy strzygącej powierzchniowej skóry owłosionej i gładkiej, przy stanach  nadwrażliwości wywołanych kosmetykami, ukąszeniami owadów, pokrzywką, zapaleniem  skóry na tle nerwowym jak również przy egzemie oraz łuszczyce.

PRZECIWWSKAZANIA:

Ciąża, okres laktacji, indywidualna nietolerancja. W razie skutków ubocznych  stosowanie należy przerwać. Nie stosować u dzieci.

SKUTKI UBOCZNE:

przy  długotrwałym stosowaniu może doprowadzić do zaniku warstwy ochronnej skóry,  zakłócenia krążenia krwi w mikronaczyniach skóry, pigmentacji skóry. W rzadkich  wypadkach wywołuje reakcje alergiczne.

Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.

OPAKOWANIE:

20 gram maści w tubce, kuracja 1-2 opakowań zależnie od potrzeb.

OKRES PRZYDATNOŚĆI:

3 lata od daty produkcji

WARUNKI PRZECHOWYWANIA: 

W chronionym od światła miejscu, w temperaturze od 2 do  30° C.

Opis właściwości preparatu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.